Atrodamies

, www.macandecor.lv

Raksti

info@macandecor.lv

Zvani

23500500

Par mums

MACAN.DECOR  informē:

-  šobrīd mājas lapa un internetveikals ir izstrādes stadijā;

-   varat apskatīt piedāvāto Tapešu, Gaismekļu un Mēbeļu preču klāstu ;

-   kategorijas sadaļas tiek izstrādātas un pilnveidotas , tuvākajā laikā varēsiet tās pilnvērtīgi apskatīt;

-  Lai saņemtu precīzu informāciju gaidīsim ciemos mūsu salonveikalā MACANDEOR - t/c Domina Shopping  - Rīgā, Ieriķu ielā 3 - tārl. 23400400

Vai droši rakstiet vai zvaniet mums, un katru dienu no 10:00 līdz pat 21:00

 

PAR MUMS

Laipni lūgti „MACAN.DECOR” – uzņēmumā, Interjera  Salona Veikals  un Internetveikals piedāvā modernas un mūsdienīgas interjera preces un apdares materiālus:

Tapetes, Lustras, Kristāla lustras, Lampas, Mēbeles, Akustiskās sienas .... tieši sadarbojoties ar ražotājiem, un par ražotāja cenāmun ražotāja garantiju !!!

Interjera Salons MACAN.DECOR  piedāvā dažādu stilu un pārsteidzošu sortimentu preču klāstu, kas  ļauj katram klientam atrast interjera priekšmetus un apdares materiālus, kas piestāvēs un iekļausies esošajā vai topošajā dzīvoklī, mājā, istabā, atpūtas telpā, birojā, viesunamā vai augstas klases viesnīcā  !!!

MACAN.DECOR sadarbojas tikai ar uzticamiem, sertificētiem, ar augstas kvalitātes rādītāju sasniegušajiem ražotājiem !!!

 

Interjera Salona vēlējums JUMS un MUMS:

                        LAI  DZĪVE TOP SKAISTĀKA  AR  MACAN.DECOR  TAPETĒM,  LAMPĀM,  MĒBELĒM ... !!!

Mūsu piedāvātās:

- TAPETES -  Jaunākie katalogi, modernākās modes tendences un ar augstākās kvalitātes apdruku. Tapetes plašā izvēlē ir pieejamas uzreiz, vai arī pēc individuālas izvēles pēc pasūtījuma. Tikai Vislabākās kvalitātes un tieši no ražotāja.

Ja Jūs būvējat, vai atjaunojat, vai vienkārši vēlaties mainīt un uzlabot telpas interjeru, un jums nav īstas skaidrības kādas tapetes izvēlēties, tad nāciet pie mums un mūsu speciālisti jums sniegs konsultācijas, prezentēs jaunākos un piemeklēs tieši jūsu vēlmei un iespējai atbilstošo, palīdzēs optimāla izvēlē, kā arī aprēķinās nepieciešamos daudzumus un sniegs precīzus piedāvājumus. Pareiza izvēle sniegs jūsu interjeram vislabāko rezultātu, kā arī būs iespējams laicīgi no ražotāja piegādāt tieši jums interesējošo materiālu.

- LUSTRAS -  Ļoti plašā klāstā jebkurai gaumei un interjeram. Modernas un klasiskas, ikdienišķas un pilnīgi individuāli unikālas. Katrs gaismeklis tiks rūpīgi un individuāli izgatavots, kā arī sakomplektēts speciāli tieši priekš jums. Katra lustra ir skaista un patiesi grezna, spēs vislabāk parādīt īpašnieka personību.

- LAMPAS -  ir īpaši svarīgas interjera sastāvdaļas un emociju radītājas, kas izdaiļo vai papildina apkārtējo vidi, kā arī sniedz cilvēkiem prieku un īpašu baudījumu. Modernas un kvalitatīvas  ir jebkuras telpas neatkārtojamais raksturs.

- KRISTĀLA  LUSTRAS -  Augstvērtīgas lustras no labākajiem Čehijas ražotājiem. Dzidras un mūzīgi mirdzošas. Visai produkcijai ir ražotāja kvalitātes garantija un sertifikāts. Plaša izvēle un nevainojamā kvalitāte.

- KRĒSLI, DĪVANI, ŽURNĀLGALDIŅI – AKUSTISKĀS SIENAS - birojiem, veikaliem un arī mājām. Šobrīd dizains izteikti orientējas nevis uz mēbelēm pieblīvētu telpu, bet uz vienkāršību un funkcionalitāti.Augstu tiek vērtēts praktiskums, ērtums un vienkāršas formas. Cilvēki sāk piešķirt lielu nozīmi visam, kas atspoguļo viņa raksturu, paradumus un jebkuras citas atšķirības iezīmes.Visvairāk tiek novērtēts tas, kas nodrošina visaugstāko personīgā komforta līmeni, mājīgumu un mieru. Tādēļ īpaša uzmanība tiek pievērsta visam, kas nepieciešams mūsdienīgam cilvēkam.

Pie mums MACAN.DECOR  salonā mājīgā atmosfērā, varat apskatīt preču paraugus, izvēlēties sev patīkamāko un atbilstošāko. Luksusa greznums vai minimālisma vienkāršība, eleganta klasika vai moderni jaunumi. Perfekta krāsu un formas kombinācija, jebkurā stilā.

Viss, kas jums ir, nepieciešams – tā ir vēlme, par pārējo parūpēsies salons MACAN.DECOR!

Gaidīsim Jūs ciemos !!!